Eğitimler - Educ
IELTS
IELTS
Educ Academy 2006 yolundan bu yana IELTS dersleri vermektedir. IELTS sistemine hakim  Avusturalyalı ve Türk hocalar tarafından MEZUN ve Yurtdışı eğitim hedefi olan öğrencilere haftaiçi  tam zamanlı yoğun bir program uygulanmaktadır.
Listening (40 soru): Listening bölümünde soru formatı ve tarzı bakımından TOEFL ve benzeri diğer sınavlarla kıyaslanmayacak kadar ‘kolaydır’. Dinleme esnasında soruların cevaplanmasını esas alan (while listening formatında), hızlıca ilerleme sağlanabilen ve yüksek not alınabilen bir bölümdür. Educ, tüm öğrenciler için Listening bölümünde 7.5 puanı gerçekçi bir hedef olarak belirler.
 
Reading (40 soru): Reading bölümü, hem soru çeşitliliği, hem seviyesi bakımından  oldukça zor bir bölümdür. Cok çeşitli becerileri ölçmesine ek olarak 3 parcayı 60 dakikada yapma zorunluluğu ayrı bir zorluk oluşturmaktadır. Educ, 6.5-7 puanı, çoğu öğrenci için gerçekçi bir hedef olarak belirler.
 
Essay Writing & Grafik yorumlama (Task 1 & 2) Essay Writing (Task 2): Ezberci mantıktan sıyrılarak yazılırsa genelde yüksek puan alınabilecek SİLİK bir bölümdür. Bu bölümde 7 puan rahatlıkla alınabilir. Grafik yorumlama (Task 1) ise, IELTS writing kısmının en zor bölümüdür. Chart ve Process Writing kısmına yönelik özel çaışmalarla 6.5 puan almak mümkündür.
 
Speaking: Speaking Soru tipleri bakımından, öğrencilerin en hızlı gelişebileceği kısımdır. Soru tiplerini faklı yöntemlerle çalışmak 7 puan alınmasını kolaylaştırır.
Listening: Farklı aksanları anlayabilmek ve dinlerken sorulara eşzamanlı olarak cevap verebilmek.
Reading: Farklı konularda içerik ve kelime bilgisine sahip olmak. Metin içinde bilinmeyen kelimelerin bağlam içerisinde anlamdırılabilmesi. Farklı soru formatları çerçevesinde okuma stratejilerinin kullanılarak soruların cevaplandırılması.
Writing:
        Chart Writing: Tablo okuyup, analiz edebilmek.
        Essay Writing: Verilen güncel konular hakkında, belirli bir format çerçevesinde,  kelime ve içerik bilgisine dayanan kompozisyon yazabilmek.
Speaking: Konuşma stratejileri yardımı ile verilen konularda ifade becerisini doğal bir şekilde sergileyebilmek.
Educ Academy 2006 yolundan bu yana IELTS dersleri vermektedir.
 
IELTS sistemine hakim  Avusturalyalı ve Türk hocalar tarafından MEZUN ve Yurtdışı eğitim hedefi olan öğrencilere haftaiçi  tam zamanlı yoğun bir program uygulanmaktadır.
 
Bunun yanında özel dersler ve 4 kişilik gruplar halinde de dersler verilmektedir.Haftaiçi akşam ve haftasonu programlarımız  da  birebir veya gruplar halinde yürütülmektedir.
 
CAMBRIDGE UNIVERSITY ASSESSMENT birimi tarafından hazırlanan IELTS sınavı özellikle SPEAKING ve LISTENING açısından kısa zamanda yüksek skor alınabilecek bir sınavdır.Ancak READING ve WRITING altyapı gerektiren ve gelişmesi  zaman aşan becerilerdir.
 
Educ Academy, IELTS programlarında tamamen CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS kaynaklarını kullanmaktadır.NATIVE Sıralarılar ile haftada 2 saat ek IELTS sistemine uygun birebir çalışmalar ve "sinav stratejileri" çalışılmaktadır.
 
Ders sonrası test çözme ve uygulama imkanı sunarak öğrencilerimizin hedefledikleri skorları almasına katkı sağlamayı hedefliyoruz.
 
Cambridge test ve konu anlatım kitaplarına ek olarak BBC LEARNING ENGLISH,THE ECONOMIST ve ABC AUSTRALIA gibi kaynakları aksan çalışması,speaking ve  kelime öğrenme aracı olarak derslere entegre ediyoruz.
 
EDUC ACADEMY , IDP IELTS ile olan VIP anlaşması sayesinde sinav rezervasyonu ve diğer konularda öğrencilerine ayrıcalıklar sunuyor.
 
HUKUK BÜROLARINA Dil yeterliliği için verilmesi gereken IELTS belgesine için AVUKATLARA özel programlar sunulmaktadır.
 
Ayrıca THY ve diğer HAVAYOLLARI'nda PİLOTLUK hedefleyen adaylar için özel grup dersleri sunuyoruz
Bilgi ve Başvuru için
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
 
Security Code
GÖNDER